Amraiwadi, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ABAPG3980C1Z6
Approx. Rs 3,00,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 2000 LPH |
| Capacity Inlet Flow Rate | 200 m3/hour |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Water Source | Borewell Water |
| Voltage(V) | 360V |
| Frequency Range | 50 Hz |
Approx. Rs 3,00,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity Inlet Flow Rate | 5000 m3/hour |
| Capacity | 4000 LPH |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | PVC |
| Water Source | Borewell Water, Municipal Sewage, River Water, Industrial Effluent |
| Power Source | Electric |
Approx. Rs 3,50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 2000 LPH |
| Capacity Inlet Flow Rate | 300 m3/hour |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Water Source | Borewell Water |
| Voltage(V) | 360V |
| Frequency Range | 50 Hz |
Explore More Products
© Prince Technology. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited